fri frakt på bestillinger over 499nokicon-truck levering innen 3-5 virkedager

Handlepose
Mangler 499kr for å få fri frakt!

Kontakt oss

Kontaktinformasjon

TelefonE-postBesøksadressePostadresseFakturaadresse
+47 38 16 66 20post@cemo.noMjåvannsveien 90
4628 Kristiansand
Cemo AS
Postboks 1109
4683 Søgne
Org. Nr.
980 579 409 MVA
invoice@cemo.no

Ansatte

  • Skjermbilde 2021 12 21 kl. 13.47.09
    Daglig leder
    Per Ole Pedersen
    pop@cemo.no
  • team placeholder 1
    Driftsleder
    Terje Oksum
    terje@cemo.no
    + 47 958 11 785
  • team placeholder 1
    Salgs- og markedsleder
    Lars Martin Engedal
    lars@cemo.no
    +47 982 61 117
  • team placeholder 1
    Innkjøps og kvalitetsansvarlig Kaffe
    Steinar Svenning
    steinar@cemo.no
  • team placeholder 1
    Kvalitetsleder / HMS leder
    Roy Van Putten
    roy@cemo.no
    +47 46709008
  • team placeholder 1
    Logistikkansvarlig
    Kenneth Byklum
    kenneth@cemo.no
    +47 99258569
  • team placeholder 1
    Driftskoordinator
    Terje Larsen
    larsen@cemo.no
    +47 902 70 582
  • team placeholder 1
    Salg/Back Office
    May Erna Bjellås
    mayerna@cemo.no
  • team placeholder 1
    Økonomi/Back Office
    Siri Svela
    siri@cemo.no
    + 47 982 64 207
  • team placeholder 1
    Salgskoordinator
    Linda Berge Olsen
    linda@cemo.no
    + 47 948 14 115
  • team placeholder 1
    Grafisk Designer
    Heidi Pettersen
    design@cemo.no
    + 47 944 33 174
  • team placeholder 1
    SOME og innhold
    Sandra Lovise Sætrang Olsen
    sandra@cemo.no
    + 47 980 22 387

Nyhetsbrev

Abonnér på vårt nyhetsbrev og få inspirasjon, tilbud og nyheter

Få ferske nyheter og gode tilbud fra cemo.no

Nettbutikken vår benytter cookies (klikk for å lese mer). Vi er pliktig å informere deg om dette, og du kan fortsette å bruke nettsiden som normalt. Alternativt må du deaktivere bruk av cookies på dine enheter.